Автор Тема: Нужда от помощ  (Прочетена 1144 пъти)

Неактивен Suny

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Нужда от помощ
« -: 10 август 2019 16:30:01, събота »
Advertisement
Здравейте мили хора!
Доста време мина,откакто Ви открих, но чак сега се наканих да Ви пиша.
Живи сме,здрави сме, това е най-важното и благодаря всеки ден за това.
Както във всички нормални семейства и във нашето си има проблеми! Доста от тях вече преодолени, с други се опитвам да се справя с усмивка и повтаряйки си, че просто така е трябвало да се случи.
За съжаление вече, доста преглътнах и премълчах и се питам дали си заслужава всичко това!
Имам проблеми с мъжа ми( нямаме брак) живеем на семейни начала). Имаме и едно прекрасно дете, за което благодаря всеки ден!
Би ли могъл, някой от вас да ми помогне, да ме побудне дали си заслужава това, което правя за мъжа си или просто, за да се оправят нещата трябва да се разделим?
Ще съм Ви благодарна! :)

Неактивен Kasandra

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 88
    • Профил
Re: Нужда от помощ
« Отговор #1 -: 3 септември 2019 15:32:35, вторник »
Ако останете с този мъж, той ще продължава да Ви използва.

Неактивен Suny

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #2 -: 28 септември 2019 13:59:01, събота »
В противен случай, ако реша да се разделя с него, лишавам дъщеря си от баща.  :(

Неактивен The Shadow

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 62
    • Профил
    • Форум за магия
« Отговор #3 -: 31 октомври 2019 07:59:53, четвъртък »
Баща, това не е празна дума. Бащата трябва да си е на мястото. Ако не си е на мястото, а само "витае" наоколо, това не е баща.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Suny

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #4 -: 1 ноември 2019 22:09:32, петък »
Благодаря Ви за отговорите.
Надявах се, че ще се промени, ако поне малко държи на нас, но явно друг ще е късмета!

Неактивен Звезда

• Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
« Отговор #5 -: 1 юни 2020 05:18:04, понеделник »
Здравейте!
Реших да пиша в тази тема, защото питането ми е подобно на Suny. Семейство сме от 2006г.и имаме едно дете. Той има дете и от първи брак. Още в първите години имахме трудности и пререкания, отдавах всичко на характерите ни и в трудното им напасване. Но в последните 3-4 години стана още по-трудно. Разбрах, че ми изневерява и той потвърди, но каза че не е важна за него и желае да останем семейство. Опитвам все още, но е много трудно, защото поведението, отношението, думите, погледа, Всичко е различно и лошо. Усещам една студенина, наглост,  прикритост, подмолност, на моменти дори си мисля, че не е приключил с другата. Погледът му, думите, които изрича са злобни и агресивни на моменти, имам чувството, че е друг човек. Започвам да мисля, че е омагьосан. Всичко е много напрегнато и обтегнагнато между нас. Аз му нямам доверие, а той не се старае по-никакъв начин да си го върна и да подобрим отношенията си, или поне на мен така ми се струва.  Та, въпросът ми е, дали има направена магия от някого или просто е въпрос на характерите ни или други обстоятелства. Объркана съм, отчаяна съм и не мога сама да намеря верния път.

Неактивен L

• Newbie
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
« Отговор #6 -: 10 юни 2020 01:48:11, сряда »
Звезда, "той не прави нищо"? Винаги битката е на двамата! Ако и ти не правиш нищо или го обвиняваш...ами да, трябва да се разделите! Ако ти се стараеш, а той въпреки това гледа встрани - да, трябва да се разделите! Ако опитвате, трябва да опитате и двамата :). Иначе никакви влияния няма никой от вас. Така че не си за нашия форум, а по-скоро за семеен терапевт.

Неактивен Звезда

• Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
« Отговор #7 -: 11 юни 2020 00:13:00, четвъртък »
Благодаря за отговора!