Автор Тема: Консултация  (Прочетена 93 пъти)

Неактивен kalche

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Консултация
« -: 31 май 2018 16:25:24, четвъртък »
Здравейте,
От известно време съм страшно объркана. И вместо нещата да тръгнат към подреждане, се объркват още повече.
Преди години живеех с един мъж на семейни начала и имаме дете, но се разделих. В последствие той замина в чужбина и от тогава ни вест, ни кост - 10 години.
Няколко години след това се омъжих за друг. С него също имаме дете, но имаме и много проблеми. От самото начало на връзката ни ме ревнува страшно много. Бях се примирила с това, докато преди около година в живота ми се появи друг мъж.
Никога не съм изневерявала - не зная какво се случи сега - кога и как. Раздвоена съм - жал ми е за съпруга ми - не зная дали го обичам след всички скандали, но ми жал. Не съм съвсем на ясно и това, което изпитвам към другия дали е любов или просто увлечение, тръпка. Не стига това, ами и първият ми се върна - той не иска нищо от мен, но се среща с детето и не зная как би му повлияло това.
На всичкото отгоре от няколко месеца насам постоянно стоя без пари - тегля кредити един след друг - тегля един, за да погася друг и така до безкрай. В момента имам 4 заема.
Моля кажете ми какво се случва. Много съм объркана. Не зная как да постъпя и какво да направя.
Благодаря Ви предварително!

Неактивен Kasandra

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 76
    • Профил
Re: Консултация
« Отговор #1 -: 31 май 2018 16:47:35, четвъртък »
Не стига това, ами и първият ми се върна - той не иска нищо от мен, но се среща с детето и не зная как би му повлияло това.
Хубаво е, че бащата на детето ви се среща с него и поема отговорност, това ще се отрази добре на детето.
Колкото до вас... Вие не знаете какво искате. Разделяте се с първият мъж незнайно защо, търпите втори който е ревнив и скандалджия, харесвате трети без да сте наясно с чувствата си към него.
Според Таро имате нужда да останете сама с децата си поне за година, за да изясните сама за себе си какво търсите и какво искате и едва тогава да мислите за партньор в живота.
Колкото до финансовите проблеми, ще ви бъде трудно, но с малко ограничения ще се справите.

Неактивен kalche

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #2 -: 31 май 2018 18:06:38, четвъртък »
Много Ви благодаря Kasandra.
Една поправка - не съм се изразила правилно относно последния мъж в живота ми.
Обичам го, но ме е страх да не направя грешка отново. Нямам право на повече грешки в този живот. Най-вече заради децата. 
Относно финансовото състояние - имам някаква идея за бизнес, която започвам по малко да реализирам. Дали ще се получат нещата?
Благодаря Ви предварително!

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 79
    • Профил
« Отговор #3 -: 8 юни 2018 04:33:43, петък »
kalche, ще успеете с бизнеса, но в началото ще Ви е трудно.А колкото до мъжете... Касандра е права. Останете известно време сама с децата, с новият бизнес и със себе си.
Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

Неактивен kalche

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #4 -: 8 юни 2018 10:49:51, петък »
Много Ви благодаря Цеци_Вихронрав.