Автор Тема: Гледане на Таро  (Прочетена 9831 пъти)

Неактивен 0991991

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Re: Гледане на Таро
« Отговор #165 -: 30 юни 2019 21:59:05, неделя »
Advertisement
Здравейте,

Имам три питания, не знам дали трябва инициали или години да се кажат?

Приключих много дълга връзка, не по мое желание, и сега съм в леко паническо състояние, че ще остана сам.
Какво ми се вижда в любовен план?

В етап съм на това дали да си сменя работата или да остана на същата позиция.
Кое ще е по-добре и какво ще стане всъщност?

Кое ми е късметлийското число? и може ли това да се каже така?

Неактивен стела1966

• Newbie
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
« Отговор #166 -: 17 юли 2019 11:51:39, сряда »
ЗдравейтеМога ли да помоля някой да ми хвърли едни карти на два въпроса. .  . . . . . . . 1.Ще бъда ли съкратена Септември от длъжността която заемам в момента. . . . . . . . .  И втория въпрос е. . .  ЩЕ ми се обадили Николай скоро

Неактивен Бригитта

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #167 -: 28 януари 2020 19:44:17, вторник »
Здравейте, може би от начало ще ви прозвучи като поредната ревлива история.. Може и така да е, но наистина имам нужда от съвет. Последната година и половина беше кошмарни за мен. Всичко започна когато ср Разделих с приятеля ми към които имах много силни чувства.. изпаднах в емоционален срив.. месеци по-късно възстановихме комуникацията, но по приятелски.  Това малко ме извади от дупката, но последва нова "случка", гаджето на моя приятелка се опита да ме наръга с нож (благодаря на всички ангели, които са били с мен в онзи момент и са ме пазили, защото се разминах леко), при отбраната успя да нарани сами ръката ми, но на следващия ден майка ми влезе в болница и месец по-късно почина. Тогава се сринах тотално. Наложи се да потърся професионална помощ, но до тук не спря всичко.. през Юни месец починаха дядо ми и вуйчо ми, който също почина в болницата, почти в ръцете ми.. отново страшен удар за мен... крепяха ме хапчетата и човек, с които се запознах малко преди това. Пп това време бившия ми приятел беше вече в чужбина, затова реших да дам шанс на новия, а и нямаше да се справя с толкова много загуби, ако поне един човек не беше влязъл в живота ми. И така имахме връзка до преди 2 седмици. Бившия ми приятел се появи преди новогодишните празници, а аз никога не съм спирала да имам чувства към него и съответно нямаше и вариант, в който да не откликна на обаждания, срещи и като цяло комуникация. Това съответно подразни тогавашния ми приятел и той ме заряза. След като бях свободна мислех, че нещата с голямата ми любов ще се случат, но за момента нищо повече от тийнейджърски флиртове. В същото време този, които ме остави преди 2 седмици не спира да се опитва да направи контакт с мене. Ние живеехме заедно и все още има много вещи тук, които не иска да си прибере. Страшно съм объркана какво да правя. Единия го обичам много, а другия мен ме обича много и беше с мен в  най- тежките моменти и ме крепеше.  В същото време напоследък много се промени.
Моля ви от сърце да погледнете и да ми кажете, какво трябва да знам за всеки от тях , какви са им намеренията и чувствата към мен? Какво ме очаква? Толкова съм объркана, започна отново безсънието ми и не искам да се връщам пак към онзи ад. Постоянно мисля какво да направя, как да го направя, кое е най добро за всички..? Моля Ви помогнете ми!
Какво трябва да знам за по-бившия ми М.? Какво ме очаква с него? Какви са му намеренията?
Трябва ли да се върна при А. И да забравя за М.? И какво ме очаква с А.? Аз съм с буквата Б.
Благодаря ви предварително за отговора!

Неактивен magic

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 77
    • Профил
« Отговор #168 -: 23 март 2020 12:56:44, понеделник »

Здравейте,

Имам три питания, не знам дали трябва инициали или години да се кажат?

Приключих много дълга връзка, не по мое желание, и сега съм в леко паническо състояние, че ще остана сам.
Какво ми се вижда в любовен план?

В етап съм на това дали да си сменя работата или да остана на същата позиция.
Кое ще е по-добре и какво ще стане всъщност?

Кое ми е късметлийското число? и може ли това да се каже така?

По първото питане, отговорът е, че след всеки мрак идва светлина и после пак и пак. От Вас зависи дали ще имате светлина или пак ще я изгубите.

Вторият въпрос е изгубил актуалност.

Третият въпрос е, че нямате късметлийско число. Не трябва да разчитате на късмета, а на своя разум, да преценявате внимателно, преди да вземате решения. Само така ще имате успехи.

Пожелавам Ви светлина!magic
На всички желая щастие и добрини!

Неактивен magic

• Administrator
  • Jr. Member
    • Профил
« Отговор #169 -: 23 март 2020 13:02:30, понеделник »
Здравейте, може би от начало ще ви прозвучи като поредната ревлива история.. Може и така да е, но наистина имам нужда от съвет. Последната година и половина беше кошмарни за мен. Всичко започна когато ср Разделих с приятеля ми към които имах много силни чувства.. изпаднах в емоционален срив.. месеци по-късно възстановихме комуникацията, но по приятелски.  Това малко ме извади от дупката, но последва нова "случка", гаджето на моя приятелка се опита да ме наръга с нож (благодаря на всички ангели, които са били с мен в онзи момент и са ме пазили, защото се разминах леко), при отбраната успя да нарани сами ръката ми, но на следващия ден майка ми влезе в болница и месец по-късно почина. Тогава се сринах тотално. Наложи се да потърся професионална помощ, но до тук не спря всичко.. през Юни месец починаха дядо ми и вуйчо ми, който също почина в болницата, почти в ръцете ми.. отново страшен удар за мен... крепяха ме хапчетата и човек, с които се запознах малко преди това. Пп това време бившия ми приятел беше вече в чужбина, затова реших да дам шанс на новия, а и нямаше да се справя с толкова много загуби, ако поне един човек не беше влязъл в живота ми. И така имахме връзка до преди 2 седмици. Бившия ми приятел се появи преди новогодишните празници, а аз никога не съм спирала да имам чувства към него и съответно нямаше и вариант, в който да не откликна на обаждания, срещи и като цяло комуникация. Това съответно подразни тогавашния ми приятел и той ме заряза. След като бях свободна мислех, че нещата с голямата ми любов ще се случат, но за момента нищо повече от тийнейджърски флиртове. В същото време този, които ме остави преди 2 седмици не спира да се опитва да направи контакт с мене. Ние живеехме заедно и все още има много вещи тук, които не иска да си прибере. Страшно съм объркана какво да правя. Единия го обичам много, а другия мен ме обича много и беше с мен в  най- тежките моменти и ме крепеше.  В същото време напоследък много се промени.
Моля ви от сърце да погледнете и да ми кажете, какво трябва да знам за всеки от тях , какви са им намеренията и чувствата към мен? Какво ме очаква? Толкова съм объркана, започна отново безсънието ми и не искам да се връщам пак към онзи ад. Постоянно мисля какво да направя, как да го направя, кое е най добро за всички..? Моля Ви помогнете ми!
Какво трябва да знам за по-бившия ми М.? Какво ме очаква с него? Какви са му намеренията?
Трябва ли да се върна при А. И да забравя за М.? И какво ме очаква с А.? Аз съм с буквата Б.
Благодаря ви предварително за отговора!

Това, което картите показват, че правите прекалено много сметки за взаимоотношения си и тези сметки разрушават взаимоотношенията Ви с мъжете във времето. Бавно. Но със сигурност. Това, което трябва да знаете, е за Вас самата, а не за другите около Вас. Картите са категорични, че Вие трябва да се промените.

Неактивен merito

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #170 -: 14 април 2020 19:43:03, вторник »
Здравейте,
Напоследък не ми върви нито в личен нито в професионален план, моля да погледнете и за мен. Аз съм Й.
Как ще се развият отношенията ми с В?
Има ли бъдеще връзката ни?
Ще сменя ли работата си следващите три месеца. Има ли шанс да работя в сферата където работи В.?
Благодаря предварително.

Неактивен magic

• Administrator
  • Jr. Member
    • Профил
« Отговор #171 -: 16 април 2020 13:25:46, четвъртък »
Здравейте merito,

По личния план, картите показват, че трябва да осмислите връзката си с В. Едва тогава ще се разкрие как ще се развият отношенията Ви.

В момента картите показват застой в работата.

Неактивен merito

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #172 -: 17 април 2020 18:33:09, петък »
Благодаря magic,
А в какъв смисъл трябва да осмисля връзката ни? Може ли малко по - подробни насоки. Незнам как да реагирам, към момента. Да го потърся ли, или той ще ме потърси пръв.
И в какъв срок.
Благодаря предварително.

Неактивен The Shadow

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 58
    • Профил
    • Форум за магия
« Отговор #173 -: 18 април 2020 17:34:34, събота »
Да го потърся ли, или той ще ме потърси пръв.

Какво ще рече да го потърсите ли или той да Ви потърси пръв? Може би това е, което трябва да осмислите... Но не дали вие да го търсите или той вас, а защо изобщо съществува този въпрос... Както и следващият, със сроковете...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен merito

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #174 -: 12 май 2020 22:31:17, вторник »
Да го потърся ли, или той ще ме потърси пръв.

Какво ще рече да го потърсите ли или той да Ви потърси пръв? Може би това е, което трябва да осмислите... Но не дали вие да го търсите или той вас, а защо изобщо съществува този въпрос... Както и следващият, със сроковете...
Как да разбирам контравъпроса Ви? Както и този със сроковете...? Какво трябва да осмисля? Просто зададох конкретни въпроси, и очаквах конкретни отговори, а не психоанализа..Все пак форумът е за това - да получим отговори за ситуацията, в която се намираме, от хора които казват че имат някакви способности.!

Неактивен The Shadow

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 58
    • Профил
    • Форум за магия
« Отговор #175 -: 24 май 2020 19:07:07, неделя »
Бъдещето не е фиксирано... Бъдещето се определя от причинно-следствени връзки.... Всяко ваше действие или бездействие го променя с всяка една секунда... Това означава, че няма отговори на готово, колкото и да се сърдите, че няма... Получихте нужната Ви информация... Ако можете - ползвайте я... Ако не можете - значи не можете...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.