Здравей Гост

Гледане на Таро

• 167 Отговора
  • 7637 Прегледи
*

Неактивен 0991991

• *
  • 1
  • +0/-0
    • Профил
Re: Гледане на Таро
« Отговор #165 -: 30 юни 2019 21:59:05, неделя »
Здравейте,

Имам три питания, не знам дали трябва инициали или години да се кажат?

Приключих много дълга връзка, не по мое желание, и сега съм в леко паническо състояние, че ще остана сам.
Какво ми се вижда в любовен план?

В етап съм на това дали да си сменя работата или да остана на същата позиция.
Кое ще е по-добре и какво ще стане всъщност?

Кое ми е късметлийското число? и може ли това да се каже така?

« Отговор #166 -: 17 юли 2019 11:51:39, сряда »
ЗдравейтеМога ли да помоля някой да ми хвърли едни карти на два въпроса. .  . . . . . . . 1.Ще бъда ли съкратена Септември от длъжността която заемам в момента. . . . . . . . .  И втория въпрос е. . .  ЩЕ ми се обадили Николай скоро

« Отговор #167 -: 28 януари 2020 19:44:17, вторник »
Здравейте, може би от начало ще ви прозвучи като поредната ревлива история.. Може и така да е, но наистина имам нужда от съвет. Последната година и половина беше кошмарни за мен. Всичко започна когато ср Разделих с приятеля ми към които имах много силни чувства.. изпаднах в емоционален срив.. месеци по-късно възстановихме комуникацията, но по приятелски.  Това малко ме извади от дупката, но последва нова "случка", гаджето на моя приятелка се опита да ме наръга с нож (благодаря на всички ангели, които са били с мен в онзи момент и са ме пазили, защото се разминах леко), при отбраната успя да нарани сами ръката ми, но на следващия ден майка ми влезе в болница и месец по-късно почина. Тогава се сринах тотално. Наложи се да потърся професионална помощ, но до тук не спря всичко.. през Юни месец починаха дядо ми и вуйчо ми, който също почина в болницата, почти в ръцете ми.. отново страшен удар за мен... крепяха ме хапчетата и човек, с които се запознах малко преди това. Пп това време бившия ми приятел беше вече в чужбина, затова реших да дам шанс на новия, а и нямаше да се справя с толкова много загуби, ако поне един човек не беше влязъл в живота ми. И така имахме връзка до преди 2 седмици. Бившия ми приятел се появи преди новогодишните празници, а аз никога не съм спирала да имам чувства към него и съответно нямаше и вариант, в който да не откликна на обаждания, срещи и като цяло комуникация. Това съответно подразни тогавашния ми приятел и той ме заряза. След като бях свободна мислех, че нещата с голямата ми любов ще се случат, но за момента нищо повече от тийнейджърски флиртове. В същото време този, които ме остави преди 2 седмици не спира да се опитва да направи контакт с мене. Ние живеехме заедно и все още има много вещи тук, които не иска да си прибере. Страшно съм объркана какво да правя. Единия го обичам много, а другия мен ме обича много и беше с мен в  най- тежките моменти и ме крепеше.  В същото време напоследък много се промени.
Моля ви от сърце да погледнете и да ми кажете, какво трябва да знам за всеки от тях , какви са им намеренията и чувствата към мен? Какво ме очаква? Толкова съм объркана, започна отново безсънието ми и не искам да се връщам пак към онзи ад. Постоянно мисля какво да направя, как да го направя, кое е най добро за всички..? Моля Ви помогнете ми!
Какво трябва да знам за по-бившия ми М.? Какво ме очаква с него? Какви са му намеренията?
Трябва ли да се върна при А. И да забравя за М.? И какво ме очаква с А.? Аз съм с буквата Б.
Благодаря ви предварително за отговора!