Автор Тема: Гледане на Таро  (Прочетена 1489 пъти)

Неактивен Kasandra

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 76
    • Профил
Гледане на Таро
« -: 26 май 2018 14:25:22, събота »
Ако имате желание да разберете какво ви очаква в бъдеще пишете тук по тази тема.

И не забравяйте ако искате да ви гледаме на таро да кажете за какво конкретно.

Неактивен Miglena

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Re: Гледане на Таро
« Отговор #1 -: 26 май 2018 14:27:13, събота »
Здравейте казвам се Миглена на 40г. искам да знам ще навлезе ли нова любов в живота ми.

Неактивен Kasandra

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 76
    • Профил
« Отговор #2 -: 26 май 2018 14:28:00, събота »
Miglena, в момента в който спреш да я очакваш и тя ще се появи.
Според картите има и някой около теб който те харесва, но ти не го забелязваш.

Неактивен Morgana

• Newbie
  • *
  • Публикации: 36
    • Профил
« Отговор #3 -: 26 май 2018 14:28:55, събота »
Отдавна не съм влизала, но да се включа и аз.  :)
Миглена, според моето подреждане имаш да разчистваш още стари отношения. Не си преживяла още разочарованието от стара любов. Когато се изчистиш от това и новата любов ще влезе в живота ти.

Неактивен magic

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 64
    • Профил
« Отговор #4 -: 26 май 2018 14:30:15, събота »
Включвам се и аз. Избрах да гледам на картите на Ленорман като използвам подредбата на самата Ленорман. Получи се следното:

Много лошо започва подредбата с карта, която показва проблеми. Тази карта е заобиколена с други карти, които също показват проблеми. Проблемите са причинени от казано нещо пред някой, пред който не е трябвало да се говори, защото е използвал казаното срещу теб Миглена и с това ти е навредил сериозно.

В любовен план излиза, че е имало щастие, но то е ограбено в последствие от ред причини. Излизат трудности, през които трябва да се премине, като за преминаването им ще има по пътя поява на верен приятел. Любов ще се появи, но след като се премине по целия път от много изпитания.
На всички желая щастие и добрини!

Неактивен Miglena

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #5 -: 26 май 2018 14:31:29, събота »
Благодаря ти много, наистина като се замисля осъзнах, че вени приятели много трудно се намират и не трябва да се доверявам сляпо на никого!  бъди жив и здрав благодаря за добрините които вършиш !  :)

Неактивен Maria7311

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #6 -: 26 май 2018 14:32:13, събота »
Здравейте, казвам се Мария на 42г. Искам да знам всичко което може да ми кажете за здраве, работа, пари...

Благодаря предварително!

Неактивен magic

• Administrator
  • Jr. Member
    • Профил
« Отговор #7 -: 26 май 2018 14:34:58, събота »
Здравей Мария.
Хвърлих карти за теб. За такъв тип въпроси ползвам тарото на Ленорман. Това са картите, които са за теб:

Питаш за здраве,работа,пари:

От картите първото, което ти излиза е за работата. Тъй като не уточняваш, дали търсиш работа или има настояща такава, тълкуването на показаното ще е малко относително спрямо времето. Подходено е с хубави емоции към нещо, но в картите се показва, че тези хубави емоции ще бъдат помрачени и в това е (ще е) замесен човек. Този човек ще опитва да ти спъва проектите и плановете, тъй като счита или ще счита, че му пречиш на кариерата. Ще се прикрива и няма да му личи, че те спъва в работата. В един момент все пак ще стане ясно кой е този човек.

Второто, което картите показват, касае парите. Подредбата е на много лоши карти. Тези карти показват грижи около парите. Неприятни грижи. Излиза тайна, която е по-добре за теб да остане скрита, свързана с лицемерие от страна на някой.

По отношение на здравето, картите са пестеливи и по този въпрос излиза само картата с Кръста, т.е. каквото е писано да се случи, ще се случи. По принцип Кръстът е символ на страданието, но в тарото на Ленорман, това страдание не винаги завършва с беди.

Неактивен Maria7311

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #8 -: 26 май 2018 14:35:56, събота »
Благодаря ти,magic! Наистина имам голям проблем със здравето,който може да завърши много зле,но без бой няма да се дам   :)

Неактивен magic

• Administrator
  • Jr. Member
    • Профил
« Отговор #9 -: 26 май 2018 14:36:40, събота »
Maria7311, правилно е решението ти да се бориш. Господ помага най-вече на онези, които се борят! Имай вяра! Бори се! Никога не се предавай! Успех ти пожелавам и помни- винаги имаш шанс да победиш  и да разрешиш проблема със здравето!

Неактивен Maria7311

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #10 -: 26 май 2018 14:37:26, събота »
Благодаря ти, за поткрепата !

Неактивен Monitoy

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #11 -: 26 май 2018 14:38:27, събота »
Здравейте аз съм Симона на 18. Много бих искала да знам какво ще покажат картите за мен, ще успея ли да завърша успешно образованието си и какво ме очаква след това и като цяло през идващата нова година.

Неактивен The Shadow

• Administrator
  • Newbie
  • Публикации: 47
    • Профил
    • Форум за магия
« Отговор #12 -: 26 май 2018 14:39:23, събота »
Monitoy, то това твоето питане и по без карти може да се отговори на него... Ако полагаш нужните усилия да учиш, значи ще имаш успех... Когато става въпрос за учене, старанието се отплаща винаги... А има значение и как учиш... Трябва да учиш с разбиране, а не с наизустяване... Така ще си спестиш да четеш по хиляда пъти едно и също и ще имаш съответно повече време за други занимания...

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен lesli

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #13 -: 26 май 2018 14:39:59, събота »
Здравейте казвам се Елена на 37 съпругът ми е Николай 36 години искам да разбера какво спира развитието ни в бизнеса и живота.Или изобщо,какво не е наред при нас.Благодаря предварително,надявам се да ни помогнете защото вече сме много отчаяни.

Неактивен jasmin

• Global Moderator
  • Newbie
  • Публикации: 45
    • Профил
« Отговор #14 -: 26 май 2018 14:41:12, събота »
lesli, на руническото ми таро се показа следното:

Първата карта означава, че сте преминали през много изпитания и сте намирали сила да преодолеете изпитанията, а ако има поражение, да го понесете. Съветът на тази руна е да имате търпение и че сега не бива прекалено да се устремявате напред, защото сега не е моментът. Трябва да имате търпение и предвидливост за бъдещи проблемни ситуации, за да ги избегнете. Трябва да предотвратявате очакваните трудности чрез правилните действия.

Втората карта обозначава, че ако изпълните изискванията на първата карта, ще имате изменение, обновление. Но също така това е карта на събития, които са вън от ваш контрол, защото ще дойдат от могъща пробуждаща сила и формите на нейното действие могат да бъдат различни.

Третата карта е както за завършеност, така и за нови начинания. Един вид, че животът, който е излязъл извън пределите на своята форма, трябва да се обнови и въплъти в нова форма. Подгответе се за нова възможност, външно изглеждаща като загуба, но тази възможност е за добро. Потърсете в пепелта и ще намерите там новата перспектива.