Автор Тема: Важно! За всички които искат да им гледат!  (Прочетена 160 пъти)

Неактивен Kasandra

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 76
    • Профил
Ще започна от далече. Ясновидството е дар от Бога, освен, когато този дар не се превърне в наказание.

Дар е, когато можеш да помогнеш на човек в нужда, на някой, който наистина се нуждае от помощ. И е пълно наказание, когато при теб дойде някой да му гледаш, само защото му е любопитно да разбере дали познаваш. Наказание е и когато при теб дойде човек, който чака ти с помощта на ясновидство да му решиш проблемите понеже сам не ще да положи усилия.

И понеже ми е писнало от такива елементи, които мога да игнорирам тук във форума, но ми идват и във офиса, че ме притесняват и у дома, сега ще ви дам някои от въпросите, които вбесяват всеки уважаващ себе си ясновидец (без шарлатаните, които за такива въпроси ви свалят кожата от гърба). Ще ви дам и част от отговорите, които ясновидците ви спестяват поради добро възпитание и такт.

Форумът ни е безплатен и гадаем и помагаме от добра воля, но моля съобразявайте се, че и ние сме хора и имаме нерви и
не ни засипвайте с тъпи въпроси, за отговора на които не трябват ясновидски способности.

Ето и обещаните тъпи въпроси и отговорите към тях които всеки ясновидец иска да ви каже, но мълчи, за да не си тръгнете обидени.

1. Той/тя обича ли ме?

- Ами, НЕ, не те обича. Ако те обичаше, щеше да знаеш това и нямаше да ходиш по врачки да питаш, а щяхте да сте заедно.

2. Ще си намеря ли работа?

- Ами ако вместо да я търсиш ходиш по врачки едва ли. Времената са трудни, но ако на човек му се работи има работа и не лошо платена. Да не говорим, че някак не се получава от първият опит да намериш работата, която искаш. Аз лично години наред работех какво да е докато събера пари за свой бизнес.

3. Отношенията ни се развалиха, на магия ли се дължи?

- В повечето (да не кажа във всички) случаи се дължи на двамата партньори, а не на странично влияние. Обикновено всеки почва да има нереални претенции към другия  и ето ти развалени отношения.

4. Ама да не би да имам магия, че не ми върви?

Както писах в една друга тема, черната магия изисква много време и енергия и много малко магове биха се наели да я извършат, защото след това им трябват месеци, за да се възстановят.

Всеки, който ви каже, че ей сега ще вземе сапун, яйца, конци, коса и какви ли не други глупости и ще ви спретне магия, е ШАРЛАТАНИН. Така магия не се прави.

Освен това, когато имаш направена черна магия, тя не се свежда до това да се сблъскаш с един-два неуспеха. При черната магия се поболяваш, ходиш от доктор на доктор и не могат да ти поставят диагноза, докато не се свърши с тебе.

Варианти като - "В нищо не ми върви, от магия ще е." - няма. Ако не ти върви търси проблема в себе си, а не в магии и клетви.

Хора, които търсят виновник за проблемите си в магия, хорска завист и зли очи, вместо да се хванат и да ги решат тези проблеми са слабохарактерни и безотговорни към себе си. Пък и нали е по-лесно някой друг да ни е виновен, а ние да се изживяваме като жертви.  ;)

В живота има и хубаво, и лошо, защото ако го нямаше лошото как щяхме да оценим доброто? Затова ако просто са ви позатрупали проблеми, вземете ги решете вместо да ревете тук колко сте нещастни и омагьосани.

Аз до сега съм виждала само няколко пъти човек който има реално направена магия и не беше никак лесно да я развалим с колегата, с когото обикновено работя.