Автор Тема: Гледане на кафе  (Прочетена 2652 пъти)

Неактивен UweR

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Re: Гледане на кафе
« Отговор #30 -: 27 май 2018 23:29:44, неделя »
Advertisement
Можете ли да помогнете с отговор- виждате ли някаква промяна в близко бъдеще, всичко е в застои, стоя на едно място от векове. В личен план има ли шанс да се появи някой най- накрая. Шанс за преместване в друг град евентуално? И във финансово затруднение съм, има ли светлина? Благодаря

Неактивен Kasandra

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 88
    • Профил
« Отговор #31 -: 2 юли 2018 06:25:39, понеделник »
Извинявайте, че отговарям със закъснение, но лятото работата е много.
В душата ви е празно и тъмно, но имате не един, а два пътя по които можете да тръгнете. И двата ще ви донесат промяна за добро. Проблемът е, че се страхувате да рискувате и да промените каквото и да било.
Рискувайте! Сменете работата, сменете средата в която се движите и животът ви ще се промени.

Неактивен Monitoy

• Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
« Отговор #32 -: 16 ноември 2018 23:13:12, петък »
Здравей, какво ме очаква в бъдеще? И аз, като горния потребител тъпча на едно място и нищо не се получава както искам, сякаш късмета бяга от мен.

Неактивен The Shadow

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 58
    • Профил
    • Форум за магия
« Отговор #33 -: 26 декември 2018 14:49:56, сряда »
Има твърде малко пътища пред вас... Трябва да се постараете да си създадете повече възможности за избор... Тогава вече и ще бъде по-различно от към късмет...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Monitoy

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #34 -: 11 февруари 2019 22:42:19, понеделник »
Много ми се иска да  установя контакт с '' magic'' забелязвам, че не посещава вече сайта. Ако някой може да ме свърже, ще съм много благодарна.

Неактивен Kasandra

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 88
    • Профил
« Отговор #35 -: 15 февруари 2019 23:29:14, петък »
Ще опитам да се свържа с него. Той зимата обикновено е в чужбина, но ще му напомня, че има и форум за наглеждане. :)

Неактивен Monitoy

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #36 -: 23 февруари 2019 23:53:58, събота »
Много ще съм благодарна, много ми позна за нещо преди години и бих искала да се досъветвам отново ????

Неактивен laora

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #37 -: 13 юни 2019 08:47:58, четвъртък »
Здравейте,
Интересувам се 1. Какво ме очаква в личен план, мъж, семейство взаимоотношения и 2. Как ще се развият нещата в професионално отношение

Неактивен IRBIS

• Global Moderator
  • Newbie
  • Публикации: 24
    • Профил
« Отговор #38 -: 14 юни 2019 10:51:39, петък »
Здравейте,
Интересувам се 1. Какво ме очаква в личен план, мъж, семейство взаимоотношения и 2. Как ще се развият нещата в професионално отношение

По първия въпрос. Чашата показва много перипетии, през които се преминава или предстои да се премине. Като че ли имате някакви планове, които искате да последвате.

По втория въпрос. В професионален план виждам утвърждаване, но дали предстои или вече сте се утвърдила, не мога да кажа.