Автор Тема: Тълкуване на сънища  (Прочетена 67 пъти)

Неактивен IRBIS

• Global Moderator
  • Newbie
  • Публикации: 22
    • Профил
Тълкуване на сънища
« -: 26 май 2018 05:57:20, събота »
Желаещите да им се тълкува съня, да пишат по темата какво са сънували.
Ще тълкуваме само сънищата, които има смисъл да се тълкуват, защото не всички сънища имат смисъл.

Неактивен Rose

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Re: Тълкуване на сънища
« Отговор #1 -: 26 май 2018 06:09:13, събота »
Сънувах че се карам с едно момиче и му искам обяснение какъв и е проблема ,това се случи наистина след три дена.

Неактивен The Shadow

• Administrator
  • Newbie
  • Публикации: 42
    • Профил
    • Форум за магия
« Отговор #2 -: 26 май 2018 06:10:19, събота »
На такава възраст сънят ти е нещо нормално.  :)
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен DPopova

• Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
« Отговор #3 -: 26 май 2018 06:11:10, събота »
Здравейте и от мен!

Преди 3 години почина дядо и съм го сънувала един път,когато един псевдо доктор ми съобщи , че имам тумор на гърдата. От тогава не съм го сънувала до преди няколко дни. 

Сънувам, че съм с приятели по брега на спокойно море и изведнъж на едно столче виждам дядо, който ми се усмихна и ме извика с ръка да се приближа. Двата приятели останаха настрани, само приятелката ми тръгна с мен да видим дядо. Приближихме се и дядо ме пита: Абе, дядо защо не си търсиш щастието? Защо? Усмихна се и погледна един от приятелите и каза: Много ми харесва това момче. Възпитано с кариера, виж каква стойка има. Много ми харесва това момче да знаеш! Търси си щастието, не стой с човек, който не е за теб.

След това се събудих облян в сълзи.

Да кажа само, че в момента живея с друго момче, а с въпросният приятел от съня се запознахме на професионални ангажименти ( той е пилот аз съм авио инженер) . Можете ли да разтълкувате съня? Знам от старите хора, че когато починал човек говори в съня  не е истинския дух на човека.

Благодаря Ви предварително.

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 79
    • Профил
« Отговор #4 -: 26 май 2018 06:12:43, събота »
Знам от старите хора, че когато починал човек говори в съня  не е истинския дух на човека.

Не, не е духа на човека. Това което ти говори в съня са спомените за дядо ти.

Т.е. ти знаеш дядо си от как се помниш и на едно неосъзнато ниво знаеш какво би те посъветвал във всяка една ситуация. В момента имаш проблеми и мозъкът ти ти прави услуга като ти дава сън в който дядо ти те съветва.  :)

Аз често при проблем си "поръчвам" сън в който баба ми да ми даде съвет.  :)
Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

Неактивен DPopova

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #5 -: 26 май 2018 06:14:09, събота »
Т.е в съня си виждам това което искам, а не реално духа на дядо? Реално съм доста объркана точно по-този въпрос.

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Jr. Member
  • **
    • Профил
« Отговор #6 -: 26 май 2018 06:14:58, събота »
Не виждаш това което искаш, а това което действително би ти казал дядо ти ако беше жив.

Неактивен DPopova

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #7 -: 26 май 2018 06:16:49, събота »
Здравейте!

Нека ви разкажа друг мой сън. Сънувах, че човека, към който имам тръпка, ми съобщава, че го взимат на работа в друга фирма, тъй като е одобрен на интервюто. Сутринта като станах му звъннах да го чуя и му казах за съня си той ми отговори, че наистина е получил отговор и го взимат на работа. Странното е, че сънят се случва за 2-ри път. И първият път, и сега всичко е едно към едно.

Преди това сънувах, че аз съм на интервю и той и една приятелка са с мен. Аз чета да се подготвя за интервюто, той ме закача и ме целува, а приятелката ни му се скара да не ме целува, защото няма да ме вземат на работа. 

Благодаря!

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Jr. Member
  • **
    • Профил
« Отговор #8 -: 26 май 2018 06:17:35, събота »
Явно сънищата ти са ясновидски. Радвай се.

Неактивен DPopova

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #9 -: 26 май 2018 06:19:28, събота »
Здравейте!Пак съм аз ...

Сънувах, че съм на ръководна длъжност и събирам екипа от пилоти, от които имам нужда. Момчето, което сънувах вече е в друга фирма, но в сънят ми дойде в посочения ден заедно с ново гадже. Тя го прегръщаше, а той ме гледаше и ми казваше, че не е спирал да мисли за мен, че тя не значи нищо. В един момент тя се обърна и ме погледна злобно. Аз се почувствах неудобно и се връщах към офиса си, когато той ме извика по име и ме попита: Искаш ли да летиш с мен, както преди?

Как да го тълкувам?

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Jr. Member
  • **
    • Профил
« Отговор #10 -: 26 май 2018 06:20:07, събота »
Явно мислиш постоянно за това момче и го пресъздаваш в сънищата си.

Неактивен MaskedSmile

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
« Отговор #11 -: 26 май 2018 06:21:08, събота »
Здравейте.

Аз имам няколко въпроса за сънищата и благодаре предварително.

Преди години като малък много често сънувах как ми падат всичките зъби в съня, без болки, но до колкото помня мисля, че ми се е случвало да има кръв и да няма кръв. Скоро не се е случвало

И какво означава, ако сънувам бивша приятелка да правим секс ?

Неактивен magic

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 64
    • Профил
« Отговор #12 -: 26 май 2018 06:22:25, събота »
Човешките зъби падат на детска възраст. Сигурно затова сънуваш падащи зъби. Бившата приятелка сигурно още ти е симпатична.
На всички желая щастие и добрини!

Неактивен tony29

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #13 -: 26 май 2018 06:24:29, събота »
Сънят е много стар  - бях ученичка.

Събудих се под силно емоционлано въздействие.

Рядко помня сънища, а този не съм го забравила, макар че помня основната част. Не се бях сещала за него, но във времето го  навързах. В най-общи линии сънувах, че срещнах една жена, която знаех, че е смъртта.

Тя ми даде 2 яйца. В момента, в който ги сложи в ръката ми почувствах, че черупките са начупени по цялата повърхност, въпреки че външно изглеждаха здрави. аз я попитах защо ми ги дава счупени и отговорът беше : Ти ми даде счупени и затова ти ги връщам така. Ако ми ги беше дала здрави, щях да ти ги върна здрави.   

Това е основната част, която помня. В последствие правих два опита ин витро, на третия забременях като имаше риск за детето, но всичко е благополучно. Опитах впоследствие за второ, но не се получи.

Като забележка аз нямам здравословни проблеми.

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Jr. Member
  • **
    • Профил
« Отговор #14 -: 26 май 2018 06:26:03, събота »
Две яйца- две деца...  :)

За второто не ходете на ин витро, а поработете над емоционалното си здраве и когато най-малко го очаквате то ще дойде само - като подарък.

Вариант е да се успокоявате с мисълта, че някой жени и по едно не успяват да заимат, а Вие вече сте майка.
Картите показват, че сте кълбо от нерви и с това вредите не само на себе си, но и на близките си. Когато излекувате душата си (нервите по докторски казано) Ви чака щастлив и пълноценен живот.