Здравей Гост

Тълкуване на сънища

• 18 Отговора
  • 636 Прегледи
*

Неактивен IRBIS

• 23
  • +0/-0
    • Профил
Тълкуване на сънища
« -: 26 май 2018 05:57:20, събота »
Желаещите да им се тълкува съня, да пишат по темата какво са сънували.
Ще тълкуваме само сънищата, които има смисъл да се тълкуват, защото не всички сънища имат смисъл.

*

Неактивен Rose

• *
  • 1
  • +0/-0
    • Профил
Re: Тълкуване на сънища
« Отговор #1 -: 26 май 2018 06:09:13, събота »
Сънувах че се карам с едно момиче и му искам обяснение какъв и е проблема ,това се случи наистина след три дена.

*

Неактивен The Shadow

• 55
  • +0/-0
    • Профил
    • Форум за магия
« Отговор #2 -: 26 май 2018 06:10:19, събота »
На такава възраст сънят ти е нещо нормално.  :)
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

*

Неактивен DPopova

• *
  • 6
  • +0/-0
    • Профил
« Отговор #3 -: 26 май 2018 06:11:10, събота »
Здравейте и от мен!

Преди 3 години почина дядо и съм го сънувала един път,когато един псевдо доктор ми съобщи , че имам тумор на гърдата. От тогава не съм го сънувала до преди няколко дни. 

Сънувам, че съм с приятели по брега на спокойно море и изведнъж на едно столче виждам дядо, който ми се усмихна и ме извика с ръка да се приближа. Двата приятели останаха настрани, само приятелката ми тръгна с мен да видим дядо. Приближихме се и дядо ме пита: Абе, дядо защо не си търсиш щастието? Защо? Усмихна се и погледна един от приятелите и каза: Много ми харесва това момче. Възпитано с кариера, виж каква стойка има. Много ми харесва това момче да знаеш! Търси си щастието, не стой с човек, който не е за теб.

След това се събудих облян в сълзи.

Да кажа само, че в момента живея с друго момче, а с въпросният приятел от съня се запознахме на професионални ангажименти ( той е пилот аз съм авио инженер) . Можете ли да разтълкувате съня? Знам от старите хора, че когато починал човек говори в съня  не е истинския дух на човека.

Благодаря Ви предварително.

« Отговор #4 -: 26 май 2018 06:12:43, събота »
Знам от старите хора, че когато починал човек говори в съня  не е истинския дух на човека.

Не, не е духа на човека. Това което ти говори в съня са спомените за дядо ти.

Т.е. ти знаеш дядо си от как се помниш и на едно неосъзнато ниво знаеш какво би те посъветвал във всяка една ситуация. В момента имаш проблеми и мозъкът ти ти прави услуга като ти дава сън в който дядо ти те съветва.  :)

Аз често при проблем си "поръчвам" сън в който баба ми да ми даде съвет.  :)
Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

*

Неактивен DPopova

• *
  • 6
  • +0/-0
    • Профил
« Отговор #5 -: 26 май 2018 06:14:09, събота »
Т.е в съня си виждам това което искам, а не реално духа на дядо? Реално съм доста объркана точно по-този въпрос.

« Отговор #6 -: 26 май 2018 06:14:58, събота »
Не виждаш това което искаш, а това което действително би ти казал дядо ти ако беше жив.

*

Неактивен DPopova

• *
  • 6
  • +0/-0
    • Профил
« Отговор #7 -: 26 май 2018 06:16:49, събота »
Здравейте!

Нека ви разкажа друг мой сън. Сънувах, че човека, към който имам тръпка, ми съобщава, че го взимат на работа в друга фирма, тъй като е одобрен на интервюто. Сутринта като станах му звъннах да го чуя и му казах за съня си той ми отговори, че наистина е получил отговор и го взимат на работа. Странното е, че сънят се случва за 2-ри път. И първият път, и сега всичко е едно към едно.

Преди това сънувах, че аз съм на интервю и той и една приятелка са с мен. Аз чета да се подготвя за интервюто, той ме закача и ме целува, а приятелката ни му се скара да не ме целува, защото няма да ме вземат на работа. 

Благодаря!

« Отговор #8 -: 26 май 2018 06:17:35, събота »
Явно сънищата ти са ясновидски. Радвай се.

*

Неактивен DPopova

• *
  • 6
  • +0/-0
    • Профил
« Отговор #9 -: 26 май 2018 06:19:28, събота »
Здравейте!Пак съм аз ...

Сънувах, че съм на ръководна длъжност и събирам екипа от пилоти, от които имам нужда. Момчето, което сънувах вече е в друга фирма, но в сънят ми дойде в посочения ден заедно с ново гадже. Тя го прегръщаше, а той ме гледаше и ми казваше, че не е спирал да мисли за мен, че тя не значи нищо. В един момент тя се обърна и ме погледна злобно. Аз се почувствах неудобно и се връщах към офиса си, когато той ме извика по име и ме попита: Искаш ли да летиш с мен, както преди?

Как да го тълкувам?

« Отговор #10 -: 26 май 2018 06:20:07, събота »
Явно мислиш постоянно за това момче и го пресъздаваш в сънищата си.

*

Неактивен MaskedSmile

• *
  • 4
  • +0/-0
    • Профил
« Отговор #11 -: 26 май 2018 06:21:08, събота »
Здравейте.

Аз имам няколко въпроса за сънищата и благодаре предварително.

Преди години като малък много често сънувах как ми падат всичките зъби в съня, без болки, но до колкото помня мисля, че ми се е случвало да има кръв и да няма кръв. Скоро не се е случвало

И какво означава, ако сънувам бивша приятелка да правим секс ?

*

Неактивен magic

• 73
  • +0/-0
    • Профил
« Отговор #12 -: 26 май 2018 06:22:25, събота »
Човешките зъби падат на детска възраст. Сигурно затова сънуваш падащи зъби. Бившата приятелка сигурно още ти е симпатична.
На всички желая щастие и добрини!

*

Неактивен tony29

• *
  • 1
  • +0/-0
    • Профил
« Отговор #13 -: 26 май 2018 06:24:29, събота »
Сънят е много стар  - бях ученичка.

Събудих се под силно емоционлано въздействие.

Рядко помня сънища, а този не съм го забравила, макар че помня основната част. Не се бях сещала за него, но във времето го  навързах. В най-общи линии сънувах, че срещнах една жена, която знаех, че е смъртта.

Тя ми даде 2 яйца. В момента, в който ги сложи в ръката ми почувствах, че черупките са начупени по цялата повърхност, въпреки че външно изглеждаха здрави. аз я попитах защо ми ги дава счупени и отговорът беше : Ти ми даде счупени и затова ти ги връщам така. Ако ми ги беше дала здрави, щях да ти ги върна здрави.   

Това е основната част, която помня. В последствие правих два опита ин витро, на третия забременях като имаше риск за детето, но всичко е благополучно. Опитах впоследствие за второ, но не се получи.

Като забележка аз нямам здравословни проблеми.

« Отговор #14 -: 26 май 2018 06:26:03, събота »
Две яйца- две деца...  :)

За второто не ходете на ин витро, а поработете над емоционалното си здраве и когато най-малко го очаквате то ще дойде само - като подарък.

Вариант е да се успокоявате с мисълта, че някой жени и по едно не успяват да заимат, а Вие вече сте майка.
Картите показват, че сте кълбо от нерви и с това вредите не само на себе си, но и на близките си. Когато излекувате душата си (нервите по докторски казано) Ви чака щастлив и пълноценен живот.