Автор Тема: Имате ли направена магия?  (Прочетена 3607 пъти)

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 82
    • Профил
Re: Имате ли направена магия?
« Отговор #45 -: 8 юни 2018 04:52:24, петък »
Advertisement
Nnlina, нямате направена магия. А това което Ви се случва го предизвиквате сама. Вие на неосъзнато ниво не вярвате, че заслужавате хубавите неща които планирате и така сама програмирате (пак несъзнателно) нещата да се объркат. Повярвайте, че заслужавате всичко хубаво и то ще стане.
Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

Неактивен Nnlina

• Newbie
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
« Отговор #46 -: 9 юни 2018 00:28:22, събота »
Благодаря за отговора !

Неактивен radymed

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
« Отговор #47 -: 2 юли 2018 22:20:48, понеделник »
Здравейте отново.Бях спряла да пиша, защото съпруга ми се беше успокоил,дали в резултата и на нещата които направих с морската сол и яйцата не знам.И не щеш ли за зла участ първи братовчед на съпруга ми почина от рак, беше млад.Починалия беше станал неузнаваем и не знам дали от вида му или предизвика лоши спомени и стрес у съпруга ми и той се влоши отново.В същото време приятел на съпруга ми му подарил часовник и му казал да не го сваля от ръката си.Може да ви изглеждам параноичка, но вече се съмнявам във всичко.Може ли от часовника да черпи лоша енергия?Не знам дали гледате за здравословно състояние или само за направени магии.Може ли да ми кажете дали съпруга ми има рак? Откриха му нисък хемоглобин и тромбоцити,често има болки в дясно в кръта, световъртеж, диарични изхождания които са без болки.Ще ме попитате защо не го водя на хематолог или друг специалист?Имам направление за хематолог, но истината е , че ме е страх да го заведа, защото не знам как може да реагира, ако му кажат че има рак.Откакто ходихме на погребението, той си мисли че може да умре след като разбра за изследванията си.Моля ви помогнете ми,ако има направена магия, дайте ми съвет за някой който работи дистанционно, защото не мога да пътувам.Предварително благодаря!Бъдете живи и здрави!

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 82
    • Профил
« Отговор #48 -: 3 юли 2018 22:40:23, вторник »
radymed, не разбирам защо всичко свързвате с магия, добра и лоша енергия и чуждо влияние, вместо да приемете факта, че мъжът ви е един болен човек?!Ниският хемоглобин не е задължително да е рак, може мъжът ви просто да е анемичен. Ако пък е рак колкото по-бързо си направи нужните изследвания и започне лечение, толкова по-добри шансове има да оцелее. И го казвам от личен опит. Вече 4-та година живея с диагноза рак, минах 8 операции, пия редовно лекарства, работя и живея пълноценно. Наскоро колеги видяха, че чантата ми пълна с лекарства и като казах, че боря един рак не повярваха понеже работя натоварена и психически и физически работа и се справям успешно.
Така, че заведете мъжът си на лекар и не се страхувайте. По всяка вероятност няма рак, а анемия, но дори и да е с рак, ако на човек му се живее се преборва и с рака.
А часовника от приятелят му не му вреди на мъжът ви. По-скоро му е като талисман да го пази от кризи.

Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

Неактивен Happy

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #49 -: 4 декември 2019 16:22:17, сряда »
Здравейте,
от известно време ми се върти абсурдния въпрос има ли намесени магии или подобни окултни сили в живота ми, макар да гледам скептично на тези неща.
Ще започна от това, че съм в дълъг период на кръстопъти и трудности, минах през едни от най-тежките изпитания в живота си.
Две мои бременности бяха принудително прекъснати, след това загубих най-сродната ми душа - баща си, след това се разведох. След развода (който беше желан от мен) родата на бившия ми мъж, се опитаха да ме облъчат, че сме се развели заради магия, намерили били някакво старинно злато при него и тем подобни глупости.(баба му имаше навик да бае за щяло и нещяло и това често ме е дразнило и съм я спирала да бае на детето ми) Разбира се, за мен имаше друго съвсем реално и логично обяснение за раздялата ни. Искаха да се събера с него, да му "подвия крак" и всякакви подобни глупости, които аз директно отхвърлих и ги блокирах. Тези хора ме тормозеха заради избора ми, и дори се наложи да сменя местожителството си, за да не ме поболеят. Дистанцирах се максимално, но продължават да облъчват детето ми. На моменти след комуникация с тях, то става крайно агресивно към мен и се държи като обладано -в такива моменти, нищо не го успокоява и като излее гнева си (който не знам от какво е породен) изведнъж утихва и съжалява. Водих го на психолог, казват, че е много умен и се чуства добре с мен, има авторитет от мен и ме обича. Роднините периодично му подаряват сапуни, стари чорапи техни и всякакви откачени боклуци. И за мен бяха пращали някакви стари чорапи и кърпи. Разбира се, всичко изхвърлих. Последно разбрах от детето, че бабата- баячка искала да ходи на ходжа, но уж то успяло да я разубеди. За какво ѝ е да ходи и защо го е споделила с детето - нямам идея.
 Та, просто исках да знам какво мислите като хора, които са по-информирани в тази сфера - има ли нещо окултно в цялата тази история?   ::)

Неактивен Kasandra

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 88
    • Профил
« Отговор #50 -: 4 декември 2019 16:55:45, сряда »
Бабата на мъжът Ви може да бае, което само по себе си не е лошо, защото баенето е регулиране на енергията в тялото. Но магии не може да прави. Опитва се, но не може. Единственото което постига е да Ви лази по нервите.А детето е дете. То поддава на провокации и е нормално при развод близките на мъжът Ви да го настройват срещу Вас. От там идва и агресията, която отшумява бързо понеже Ви обича. Близките на мъжът Ви са озлобени срещу Вас, но не схващат простичката истина, че връзката на децата с майките им винаги е По-силна от тази с бащите и те нямат шанс да го настроят трайно срещу Вас.
Вие пък може да отговорите на атаките им като споделите пред някой който знаете, че ще го каже пред рях, че сте ходили при магьосница която ви е направила талисман който не само Ви пази от зло, но и на всеки който Ви пожелае зло му го връща тройно. И за да е по-убедително си купете някакъв минерал който да носите в себе си. Може даже детето да сподели, че мама има талисман който така и така. :) За по-сигурно не споделяйте пред детето, че това е лъжа.
Повярвайте ми, така ще се филмират, че няма да посмеят повече да Ви вредят.
А магия нямате направена, нито от близките на бившият Ви мъж, нито от друг. Просто така се е случило.

Неактивен Happy

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #51 -: 4 декември 2019 17:47:10, сряда »
Благодаря за бързия отговор  :)
Всъщност аз купих на детето планински кристал колие, което съм му казала, че е заредено с майчината любов, която го пази от всичко. Не го носи редовно, понеже е дете, но им е казал и те ми отвърнаха като му подарили идентично колие, но с някакъв черен камък.  ;D
Идеята ви е добра, ще пробвам - току виж се отказали да ме омагьосват  8)
Потвърдихте усещанията ми и се чувствам по-спокойно.
Благодаря. Желая ви късмет и здраве.  :)

Неактивен L

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #52 -: 8 декември 2019 13:34:40, неделя »
Happy, виж сега, най-важно е детето. То обича теб безкрайно, обича и баща си, обича и баба си - баячката. Обича ви всичките и това е нормално. Тези всичките, вместо да се разберат като големи хора, се дърлят като ученички, говорят за непонятни страшни неща като магии, ходжи, баене и така. Детето най-вероятно изпада в подобни състояния и при тях и за това са поискали да ходи на ходжа...а това е просто ужасното напрежение, на което сте го подложили! ВСЕКИ подарък за детето е важен, пази му го! Кръвта не наврежда на кръв, бабата-баячка НИКОГА няма да навреди на кръвта си. Колкото и безумни подаръци да му правят от другата страна - цени ги, пази ги и му обяснявай, че баща му го обича, точно както и ти! Кажи му , че черното колие пък е бащината му любов. Нека носи и двете! И спри да се втеляваш, че ще го побъркате това дете...не му ли стига бабата, дето може и да смята, че може да бае, ама далеч не е мъдра още, камо ли пък веща...Бъди мъдрата ти!
 Никой не е навредил енергийно, нито на теб, нито на детето ти...да знаеш.