Здравей Гост

Техники за Осъзнат сън

• 47 Отговора
  • 905 Прегледи
Re: Техники за Осъзнат сън
« Отговор #45 -: 23 май 2018 16:51:39, сряда »
За мен лично ОС е начин да изживея нещо което да кажем не може да се случи в действителност и не виждам каква е опасността в случая. В ОС мога да летя, да се преобразявам и да се забавлявам. А най-хубавото е, че при кошмар се осъзнавам веднага и ако не реша веднага как да го обърна (режисирам) в своя полза просто се събуждам.
Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!

*

Неактивен MaxxTheWizard

• *
  • 43
  • +0/-0
    • Профил
« Отговор #46 -: 9 юни 2019 02:22:38, неделя »
За мен лично ОС е начин да изживея нещо което да кажем не може да се случи в действителност и не виждам каква е опасността в случая. В ОС мога да летя, да се преобразявам и да се забавлявам. А най-хубавото е, че при кошмар се осъзнавам веднага и ако не реша веднага как да го обърна (режисирам) в своя полза просто се събуждам.
И това е полза плюс емоции. Аз преди години обожавах да убивам на сън кой ли не и какво ли не, за да съм в нашия свят спокоен и фокусиран без гняв и страх. Обожавам и да летя, както и да правя секс без задръжки, страхове, ограничения и ярки емоции и страсти. Научих се, че при осъзнатото сънуване може да бъде победен кошмара или преобразен с любов и е особено полезно и приятно и в двата случая.
Сега обаче съм напипал такава "струна", че вече 6 месеца усещам как уж "случайно" нещо и някой по един или друг начин не ми позволяват да успея да сънувам редовно, камо ли осъзнато. Знам, че още при първият му успешен осъзнат сън ще получа "универсалната формула", с която да мога да стигам по "прекия път" до всеки успех, тайна, знание и още...
Въпреки всичко не само не се отказвам, а все повече вярвам, че мога, трябва и е близо момента, когато ще знам. Уловката е дали ще се събудя или ще остана там или умра, но тя е за хората, който се водят от дуални схеми - добро/лошо, Бог/Дявол, хубаво/грозно и подобни... Аз съм приел тройния модел, който се събира в едно - добро/по- добро/най- добро. Бог/Човек/Мрак, красиво по ангелски/красиво по демонски/красиво необяснимо и подобни...
Злато за материалния свят и тялото, Изцеление за тялото и Душата като преход и Любовта е достатъчна като основа за истинската алхимия в тройното й единство и всичките й проявления. Осъзнатият сън може да ги "вкара" в "универсална формула"..
Благодаря за търпението!
Hodie mihi, cras tibi.

*

Неактивен magic

• 73
  • +0/-0
    • Профил
« Отговор #47 -: 12 юни 2019 11:39:42, сряда »
Всички пътища са преки! Бог ни завещава да не се предаваме!
На всички желая щастие и добрини!