Автор Тема: Телепатия  (Прочетена 18 пъти)

Неактивен Kasandra

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 76
    • Профил
Телепатия
« -: 24 май 2018 14:00:23, четвъртък »
Всички ние имаме телепатични способности които са малко или много закърнели благодарение на всичката техника за далекосъобщения. Но няма начин да не сте забелязали, че с най-близките си имаме телепатична връзка. Много често усещаме кога наш близък е в беда или кога ще ни потърси, кога е наблизо и т.н. Всеки може да събуди и доразвие телепатичните си способности.

Да започнем с първите стъпки.

Помислете си за ваш близък който не сте виждали скоро. Докато мислите за него вкарайте емоция в мисълта. Мислете колко ви липсва и искате да ви се обади. Пратете му мислено послание "Обади ми се! Обади ми се сега!". До десетина минути човекът би трябвало да ви се обади.

И сега да не решите, че става от първият път?!  ;D От първият път нищо не става. Поне при мен не стана. Първият път ми отне близо час, за да се справя. Но в последствие се научих.

Да ви кажа и от какви капани да ги нарека да се пазите.

1. Ако тръгнете да правите телепатична връзка по нощите когато отсрещният спи по вероятно е да предизвикате да ви сънува отколкото да ви се обади.

2. Ако правите връзка насред работният ден, а човекът отсреща работи на място където лични разговори не се толерират, рискувате да го доведете до нервност и да му навредите.

Най-добре е да правите телепатична връзка с някой в свободното му време. След като е свършил работният ден е добро време. От там насетне вече писах. Помислете за човека, пратете му мислено послание и чакайте обаждане.

Моля всеки който реши да се включи след това да сподели опита си. Това ще даде на всички ни възможност да се учим един от друг в начините на свързване. А след това и ще усложним упражненията, за да се усъвършенстваме.