Автор Тема: Искам да си върна желанието в погледа му  (Прочетена 43 пъти)

Неактивен Krisi099

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Искам да си върна желанието в погледа му
« -: 24 май 2018 13:52:37, четвъртък »
Здравейте . Имам нужда от вашата помощ . Става въпрос за моята връзка с един мъж тя продължи 5 години но от известно време се отчуждихме . Искам да си върна желанието в погледа му . И двамата желаем да сме заедно но като че ли има невидима преграда която се появи сякаш от нищото и не можем да я преодолеем . Моля за помощ. Очаквам вашият отговор скоро . Благодаря отново за вниманието

Неактивен Kasandra

• Administrator
  • Jr. Member
  • Публикации: 76
    • Профил
Re: Искам да си върна желанието в погледа му
« Отговор #1 -: 24 май 2018 13:53:18, четвъртък »
Като чета написаното от теб, ти нямаш нужда от любовна магия, а от литература на тема взаимоотношения. Нормално е след 5 г. да ви погълне рутината и да изчезне тръпката между двама ви, затова ако искаш да я върнеш трябва да направиш нещо. Промени прическа, стил на обличане, флиртувай с него, разнообрази по някакъв начин връзката ви. Твърде съм уморена понеже работя между 16 и 20 часа на ден и не ми идват други идеи, но има толкова литература по въпроса, че все ще намериш от къде да черпиш идеи.
По-важното в случая е, че във връзката ви няма чужда намеса и с малко услия ще си оправите отношенията.

Неактивен Цеци_Вихронрав

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 79
    • Профил
Re: Искам да си върна желанието в погледа му
« Отговор #2 -: 24 май 2018 13:54:19, четвъртък »
Дааа, права е Касандра, между вас се е насадила рутината и трябва с нещо да възбудиш отново интереса на партньора си.
Внимавай какво си пожелаваш... Може да реша да ти го дам!