Автор Тема: Проблем с магия за любов  (Прочетена 96 пъти)

Неактивен Mmm0303

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Проблем с магия за любов
« -: 24 май 2018 13:44:03, четвъртък »
Простете, ако съм объркала мястото, където да пиша, току що се регистрирах. И се надявам да не бъда нападната, заради проблема, който ще споделя.

Преди по малко от месец потърсих из нета някаква магия за любов. Тъй като никога не съм правила подобни неща, и не съм наясно с материала, случих на някакъв сайт на ходжа, предлагащ такива услуги, и разни муски. Не срещу някакви космополитни суми. Обаче сега започнах да се притеснявам, че по скоро има обратния ефект.

Човека ми изпрати някаква чанта, която каза, че е заредена. В нея да нося и муската. А отделно ми беше пратил лъжици ( не дървени) обърнати една към друга, залепени и завързани с лилава панделка. Каза ми да ги прибера в кутия на скришно място, а върху лъжиците да сложа снимка на мъжа. И да чакам 40 дни. Хубаво, обаче аз сега случих в нета на статии, че магии с лъжици се правят за раздяла. Много ви моля. Вие тук в този форум, виждам, че сте на "ти" с магиите, и знаете кое за какво идва реч. Кажете ми има ли някаква опастност с твзи лъжици, например, по скоро да отблъсквам човека, защото нашата история е такава, че от 8 месеца се срещаме, супер страст, харесваме се много, но все не задълбаваме, защото той бяга от сериозни връзки и отговорност.

Напоследък много се карахме, той започна да се поотдръпва, защото видя, че аз искам сериозни отношения. Точно когато се свързах с този ходжа бяхме скарани с въпрносния човек. Но по-притеснителното за мен, е че след като прибрах лъжиците и започнах да нося чантата, той се отдръпна още по. От тогава не ме е търсил. Аз му писах на 2 пъти, и той дори не отговори. Пък аз с такава надежда в сърцето, че като ги взема - ще се оправим и сближим.

Писах на ходжата, той ми каза да се заредя с търпение. До 40 дни. Всъщност в сайта му пише, че не дава гаранция, че може да помогне на всеки.

Моля за вашите мнения и плс: бъдете мили  :D

Неактивен Morgana

• Newbie
  • *
  • Публикации: 36
    • Профил
Re: Проблем с магия за любов
« Отговор #1 -: 24 май 2018 13:44:50, четвъртък »
Mmm0303, магия с лъжици може да е за раздяла, но може да е и за събиране, всичко зависи как са обърнати лъжиците.
При теб конкретно тази магия не е подействала защото този човек не е правилният за теб. С него ти няма да си щастлива и обичана. Потърси друг мъж за сериозна връзка.

Неактивен Mmm0303

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #2 -: 24 май 2018 13:45:30, четвъртък »
Благодаря за бързия отговор. А дали има вероятност просто още да не е подействало. Защото нося чантата от 22 дни, но снимката с лъжицата са на 11 дни.

Неактивен Morgana

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #3 -: 24 май 2018 13:46:22, четвъртък »
Това че веднага след направянето на магията сте почнали да се карате показва, че този мъж не е за теб.

Ходжите правят силни магии които действат, но ако любовната магия е направена за мъж който не ти е късмета то той ще бъде твой, но няма да си щастлива с него. Ще живеете в кавги, ще се карате, а може и да започне да те бие.

Ходжата е трябвало първо да провери дали сте един за друг преди да прави необмислени магии.

Неактивен Mmm0303

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #4 -: 24 май 2018 13:47:16, четвъртък »
Той ми направи изчисления и каза, че с него имаме допълващи се вибрации, намираме се в един зодиакален знак с числото 8 между нас, нашите внергийни полета, и това било като орбита, попаднем ли вътре и двамата оставаме заедно.

Аз бях скарана с него от преди въпросната магия, просто очаквах като я направя да предприеме някаква крачка да се оправим. Той нищо и сега и аз не правя нищо. Само търся утехи и консултации из нета  :D благодаря, че ми отговори отново.

Неактивен Morgana

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #5 -: 24 май 2018 13:47:56, четвъртък »
Като искаш пробвай ти да направиш първата крачка към сдобряване, но не те виждам заедно с този човек. Крила си нещо от него и той се чувства излъган и не може да прости.