Автор Тема: Любовна магия  (Прочетена 172 пъти)

Неактивен Morgana

• Newbie
  • *
  • Публикации: 36
    • Профил
Любовна магия
« -: 24 май 2018 13:41:09, четвъртък »
Ако чувствата Ви не са споделени от обекта на Вашата любов ето как може да го/я накарате да Ви обикне и да не може да живее без Вас.

Купувате си две дървени лъжици. На едната рисувате женско лице, а на другата мъжко като ги кръстите на себе си и на желаният обект. Вашето и на любовта Ви имена изписвате на дръжките на лъжиците. След това с малко лепило (става и канцеларско) залепяте на всяка лъжица по кичур коса. На Вашата, малък кичур от Вашата коса, а на желаният обект от неговата. Вземате и червен конец и завързвате двете лъжици лице в лице, като омотавате конеца 9 пъти около лъжиците и го връзвате с 9 възела. В продължение на 9 дена държите лъжиците под леглото си, а на 10-тия ги хвърляте на течаща вода (река, езеро, море). Ако в близост до Вас няма течаща вода ги заравяте под розов храст. До 9 дена от края на ритуала, Вашата любов ще дойде при Вас и ще Ви се врече за цял живот.

Магията е пробвана многократно от мен и мои приятелки и действа. Ако имате въпроси, питайте ще отговарям. Когато опитате споделете резултата.  :)

---------------------------------------------
Втори ритуал за любов:

На чисто бял лист с червен химикал или молив написвате Вашето и на Вашият любим/а имена. След това с няколко думи описвате как искате да се развият отношенията Ви. Най-отдолу написвате:
"Господи, Ангели и Архангели, помогнете ми да се сбъдне!"

Накрая си убождате безименният пръст на лявата ръка с игла (дезинфекцирана) и капнете три капки кръв вместо подпис.
Кръвта трябва да е от безименният пръст на лявата ръка, понеже безименният пръст е пръста на който се носи венчална халка, а лявата ръка е близо до сърцето.

Така написаното листче сгъвате на 4 и завързвате с червен конец. Посредством секретна игла го забождате на тениска или потник (каквото бельо носите) в близост до сърцето си и отивате в църква. Запалете свещ и се помолете на Бог и всички Ангели и Архангели да ви дадат любовта по която копнеете. Като се приберете изгорете систчето заедно с конеца. До седмица ще получите желаното.

---------------------------------------------
Трети ритуал за любов:

Вземете Ваша снимка и снимка на желаният обект. Върху лицето на едната снимка накапете восък от червена свещ и докато е течен и топъл сложете другата върху нея така, че да се слепнат. Трябва да слепнат лице в лице. Завържете снимките с червен конеж като го омотаете 9 пъти около снимките и ги носете винаги със себе си. В чанта, портфейл или джоб. До месец ще се съберете с обекта на Вашите чувства.

Неактивен Morgana

• Newbie
  • *
  • Публикации: 36
    • Профил
Re: Любовна магия
« Отговор #1 -: 24 май 2018 13:41:39, четвъртък »
Понеже днес е празника на влюбените мисля, че трябва да допълня колекцията от любовни магии с още една.

Когато поканите любимият си на вечеря приготвена от вас направете следното:

Преди да започнете да готвите се изкъпете и облечете бяла рокля или риза. Така пречистена и бяла започнете да готвите като през цялото време си повтаряйте на ум, а защо не и на глас  wink чувствата които искате вашият любим да изпитва към вас.  Например: Обичай ме! Сънувай ме! Желай ме! Без мен да не можеш! Аз да съм в мислите ти! Ожени се за мен! и така нататък, каквото ви мине през ума. Така заредената храна му поднесете и ще видите как всичко което сте казали се сбъдва.